Информационно-аналитический портал Сила Здоровья - ВСЯ информация для Вас и для Вашего здоровья
Календарь2007
Ноябр
Контактная информация +38 (044) 569 40 52
+38 (044) 569 40 53
ул. Никольско - Слободская, 6, 22 этаж
карта проезда
Главная Контактная информация Карта сайта
28 ноября 2007
Держспоживстандартом України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про Порядок маркування харчових продуктів і сільськогосподарської сировини, які містять, складаються або вироблені з генетично модифікованих організмів і реалізуються на споживчому ринку України

та заходи щодо організації контролю за наявністю та вмістом у харчових продуктах та сільськогосподарській сировині генетично модифікованих організмів" Зазначений проект постанови розроблено на виконання питання 4 пункту 3 Протоколу №35 засідання Урядового комітету з питань економічної політики та європейської інтеграції від 19 листопада 2007 року та відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів". Проектом передбачається встановлення єдиних для виробників та постачальників правил і порядку маркування харчових продуктів і продовольчої сировини, що містять ГМО. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб до проекту постанови надсилати на адреси Держспоживстандарту України (вул. Горького, 174, м. Київ, 03680; e-mail: sertal@dssu.gov.ua) та Держпідприємництва України ( вул. Арсенальна, 9/11, м.Київ, 01011; e-mail: mail@dkrp.gov.ua). Зауваження до проекту постанови приймаються в письмовому або в електронному вигляді на вищевказані адреси протягом місяця з дати його оприлюднення на веб-порталі Держспоживстандарту України (www. dssu.gov.ua).

 www.dssu.gov.ua/control« вернуться к списку

РУСENG
Ищенко АлександрПрезидент Общественной организации «Сила здоровья»
Михаил Казиник: “Культура – это первое. Все остальное потом!”Он скрипач и пианист, музыковед и педагог, лектор и артист. Он эксперт и ведущий Нобелевского концерта,"апостол мировой музыки”.
свадебное фото киев
2005 - 2007 © Сила Здоровья.
Использование материалов сайта только с письменного разрешения редакции.